STP30NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP30NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP30NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 25A TO-220
Podatkovni listi: STP30NM60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP30NM60N
Številka dela STP30NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 25A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12375 pcs Podatkovni list STP30NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 12.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 190W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-8447-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2700pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 91nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 25A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STP30NM50N
STP30NM50N
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 500V 27A TO-220
Na zalogi: 15668 pcs
Prenesi: STP30NM50N.pdf
RFQ
STP310N10F7
STP310N10F7
Opis: MOSFET N CH 100V 180A TO-220
Na zalogi: 12729 pcs
Prenesi: STP310N10F7.pdf
RFQ
STP30NM60ND
STP30NM60ND
Opis: MOSFET N-CH 600V 25A TO-220