STP30NM30N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP30NM30N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP30NM30N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 300V 30A TO-220
Podatkovni listi: STP30NM30N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP30NM30N
Številka dela STP30NM30N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 300V 30A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21810 pcs Podatkovni list STP30NM30N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 90 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 160W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-7521-5
STP30NM30N-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V
natančen opis N-Channel 300V 30A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)