STP23NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP23NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP23NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 17A TO-220
Podatkovni listi: STP23NM50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP23NM50N
Številka dela STP23NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 17A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43334 pcs Podatkovni list STP23NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 8.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 125W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-10883-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1330pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 17A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)