STP22NS25Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP22NS25Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP22NS25Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 22A TO-220
Podatkovni listi: STP22NS25Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP22NS25Z
Številka dela STP22NS25Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 22A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72778 pcs Podatkovni list STP22NS25Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 11A, 10V
Odmik moči (maks.) 135W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-6740-5
STP22NS25Z-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 151nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V
natančen opis N-Channel 250V 22A (Tc) 135W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)