STP200N3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP200N3LL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka N-CHANNEL 30 V, 2 MOHM TYP., 120
Podatkovni listi: 1.STP200N3LL.pdf2.STP200N3LL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP200N3LL
Številka dela STP200N3LL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis N-CHANNEL 30 V, 2 MOHM TYP., 120 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175076 pcs Podatkovni list 1.STP200N3LL.pdf2.STP200N3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 176.5W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-16935
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 120A (Tc) 176.5W (Tc) Through Hole TO-220 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)