STP19NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP19NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP19NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 14A TO-220
Podatkovni listi: STP19NM50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP19NM50N
Številka dela STP19NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 14A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21362 pcs Podatkovni list STP19NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 7A, 10V
Odmik moči (maks.) 110W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-10577-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 14A (Tc) 110W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)