STP16NS25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP16NS25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16NS25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 16A TO-220
Podatkovni listi: STP16NS25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP16NS25
Številka dela STP16NS25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 16A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94297 pcs Podatkovni list STP16NS25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 8A, 10V
Odmik moči (maks.) 140W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-3183-5
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1270pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 83nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V
natančen opis N-Channel 250V 16A (Tc) 140W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STP17N62K3
STP17N62K3
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 620V 15A TO-220
Na zalogi: 14504 pcs
Prenesi: STP17N62K3.pdf
RFQ
STP16NS25FP
STP16NS25FP
Opis: MOSFET N-CH 250V 16A TO-220FP