STP16NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP16NF25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16NF25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 13A TO-220
Podatkovni listi: STP16NF25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP16NF25
Številka dela STP16NF25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 13A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90591 pcs Podatkovni list STP16NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 235 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-7509-5
STP16NF25-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 680pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V
natančen opis N-Channel 250V 14A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)