STN93003
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STN93003 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STN93003
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRANS PNP 400V 1.5A SOT-223
Podatkovni listi: STN93003.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STN93003
Številka dela STN93003 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRANS PNP 400V 1.5A SOT-223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172590 pcs Podatkovni list STN93003.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 400V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 500mA
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Moč - maks 1.6W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
Druga imena 497-15679-1 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod -
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 400V 1.5A 1.6W Surface Mount SOT-223 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 16 @ 350mA, 5V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STN851-A
STN851-A
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS NPN 60V 5A SOT-22
Na zalogi: 310919 pcs
Prenesi: STN851-A.pdf
RFQ
STN951
STN951
Opis: TRANS PNP 60V 5A SOT-223
Na zalogi: 115543 pcs
Prenesi: STN951.pdf
RFQ
STN9260
STN9260
Opis: TRANS PNP 600V 0.5A SOT-223
Prenesi: STN9260.pdf
STN878
STN878
Opis: TRANS NPN 30V 5A SOT-223
Prenesi: STN878.pdf
Prenesi: STN9360.pdf
STNRG288A
STNRG288A
Opis: DIGITAL CONTROLLER FOR POWER CON
Prenesi: STNRG288A.pdf
STN851
STN851
Opis: TRANS NPN 60V 5A SOT-223
Prenesi: STN851.pdf
Opis: TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223
STN888
STN888
Opis: TRANS PNP 30V 5A SOT-223