STN83003
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STN83003
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223
Podatkovni listi: STN83003.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STN83003
Številka dela STN83003 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 396407 pcs Podatkovni list STN83003.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 400V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 500mA
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Moč - maks 1.6W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
Druga imena 497-12274-2 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod -
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 1.5A 1.6W Surface Mount SOT-223 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 16 @ 350mA, 5V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1.5A
Številka osnovnega dela STN83003
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STN749
STN749
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS PNP 25V 3A SOT223
Na zalogi: 336256 pcs
Prenesi: STN749.pdf
RFQ
STN851-A
STN851-A
Opis: TRANS NPN 60V 5A SOT-22
Na zalogi: 310919 pcs
Prenesi: STN851-A.pdf
RFQ
STN888
STN888
Opis: TRANS PNP 30V 5A SOT-223
Prenesi: STN888.pdf
STN715
STN715
Opis: TRANS NPN 80V 1.5A SOT-223
Prenesi: STN715.pdf
STN817A
STN817A
Opis: TRANS PNP 80V 1.5A SOT-223
Prenesi: STN817A.pdf
STN724
STN724
Opis: TRANS NPN 30V 3A SOT-223
Prenesi: STN724.pdf
STN9260
STN9260
Opis: TRANS PNP 600V 0.5A SOT-223
Prenesi: STN9260.pdf
STN851
STN851
Opis: TRANS NPN 60V 5A SOT-223
Prenesi: STN851.pdf
STN878
STN878
Opis: TRANS NPN 30V 5A SOT-223