STN1NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STN1NF20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STN1NF20
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 1A SOT-223
Podatkovni listi: STN1NF20.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STN1NF20
Številka dela STN1NF20 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 1A SOT-223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105499 pcs Podatkovni list STN1NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.5 Ohm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA Druga imena 497-12273-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 90pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.7nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 1A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)