STN1NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STN1NF10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 1A SOT-223
Podatkovni listi: STN1NF10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STN1NF10
Številka dela STN1NF10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 1A SOT-223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89909 pcs Podatkovni list STN1NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA Druga imena 497-14747-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 105pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 1A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount SOT-223 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)