STM8L151R8T6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM8L151R8T6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi: STM8L151R8T6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM8L151R8T6TR
Številka dela STM8L151R8T6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68965 pcs Podatkovni list STM8L151R8T6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 16MHz
Serija STM8L EnergyLite Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 64-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 54
Velikost EEPROM 2K x 8 natančen opis STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH