STM8L151M8T6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM8L151M8T6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80LQFP
Podatkovni listi: STM8L151M8T6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM8L151M8T6
Številka dela STM8L151M8T6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64142 pcs Podatkovni list STM8L151M8T6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 80-LQFP (14x14)
Hitrost 16MHz Serija STM8L EnergyLite
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 80-LQFP
Druga imena 497-11567
STM8L151M8T6-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 68
Velikost EEPROM 2K x 8 natančen opis STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)