STM8L051F3P6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM8L051F3P6TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM8L051F3P6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
Podatkovni listi: STM8L051F3P6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM8L051F3P6TR
Številka dela STM8L051F3P6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204187 pcs Podatkovni list STM8L051F3P6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Hitrost 16MHz Serija STM8L EnergyLite
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 18 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b