STM8L051F3P6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM8L051F3P6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM8L051F3P6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
Podatkovni listi: STM8L051F3P6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
74 pcs
148 pcs
518 pcs
1036 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM8L051F3P6
Številka dela STM8L051F3P6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79065 pcs Podatkovni list STM8L051F3P6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Hitrost 16MHz Serija STM8L EnergyLite
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena 497-13042-5 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 18
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP