STM32L152VBT6A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152VBT6A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L152VBT6A.pdf2.STM32L152VBT6A.pdf3.STM32L152VBT6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152VBT6A
Številka dela STM32L152VBT6A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 497-17895
STM32L152VBT6A-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 83
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)