STM32L152V8T6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152V8T6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi: STM32L152V8T6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152V8T6TR
Številka dela STM32L152V8T6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32607 pcs Podatkovni list STM32L152V8T6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 10K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8) Periferne naprave DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 100-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 83 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 24x12b, D/A 2x12b