STM32L152RCT6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152RCT6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152RCT6TR
Številka dela STM32L152RCT6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 32K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 51 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 8K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 21x12b; D/A 2x12b