STM32L152RBT6A
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152RBT6A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L152RBT6A.pdf2.STM32L152RBT6A.pdf3.STM32L152RBT6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152RBT6A
Številka dela STM32L152RBT6A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Druga imena 497-15829
STM32L152RBT6A-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 51
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)