STM32L152CCU6D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L152CCU6D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152CCU6D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48UQFPN
Podatkovni listi: STM32L152CCU6D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152CCU6D
Številka dela STM32L152CCU6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48UQFPN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29055 pcs Podatkovni list STM32L152CCU6D.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 48-UFQFPN (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 48-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 37 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 8K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 14x12b; D/A 2x12b