STM32L152CCT6
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152CCT6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
Podatkovni listi: STM32L152CCT6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152CCT6
Številka dela STM32L152CCT6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16419 pcs Podatkovni list STM32L152CCT6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 48-LQFP (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 48-LQFP
Druga imena 497-17533
STM32L152CCT6-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 37
Velikost EEPROM 8K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)