STM32L151VET6D
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151VET6D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka LQFP 100 14X14X1.4
Podatkovni listi: STM32L151VET6D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151VET6D
Številka dela STM32L151VET6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis LQFP 100 14X14X1.4 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 13751 pcs Podatkovni list STM32L151VET6D.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 80K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 83 Velikost EEPROM 16K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 25x12b, D/A 2x12b