STM32L151VDT6
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151VDT6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi: STM32L151VDT6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151VDT6
Številka dela STM32L151VDT6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11493 pcs Podatkovni list STM32L151VDT6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 48K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 497-17530
STM32L151VDT6-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 83
Velikost EEPROM 12K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)