STM32L081KZT6
pregled izdelka
Številka dela: STM32L081KZT6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 192KB FLASH 32LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L081KZT6.pdf2.STM32L081KZT6.pdf3.STM32L081KZT6.pdf4.STM32L081KZT6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L081KZT6
Številka dela STM32L081KZT6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 32LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-LQFP (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 32-LQFP
Druga imena 497-16832 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 25
Velikost EEPROM 6K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)