STM32L073VZT6D
pregled izdelka
Številka dela: STM32L073VZT6D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 192KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L073VZT6D.pdf2.STM32L073VZT6D.pdf3.STM32L073VZT6D.pdf4.STM32L073VZT6D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L073VZT6D
Številka dela STM32L073VZT6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 497-16830 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 84
Velikost EEPROM 6K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)