STM32L051K8T7
pregled izdelka
Številka dela: STM32L051K8T7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L051K8T7.pdf2.STM32L051K8T7.pdf3.STM32L051K8T7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L051K8T7
Številka dela STM32L051K8T7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-LQFP (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 32-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 27 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b