STM32L051K6U6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L051K6U6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L051K6U6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN
Podatkovni listi: 1.STM32L051K6U6.pdf2.STM32L051K6U6.pdf3.STM32L051K6U6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
490 pcs
980 pcs
1470 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L051K6U6
Številka dela STM32L051K6U6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-UFQFPN (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 32-UFQFN Exposed Pad
Druga imena 497-17489
STM32L051K6U6-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 27
Velikost EEPROM 2K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)