STL80N4LLF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL80N4LLF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL80N4LLF3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 80A POWERFLAT6X5
Podatkovni listi: STL80N4LLF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL80N4LLF3
Številka dela STL80N4LLF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 80A POWERFLAT6X5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53090 pcs Podatkovni list STL80N4LLF3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (6x5)
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 80W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-8486-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2530pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 80A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)