STL80N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL80N3LLH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL80N3LLH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 21A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL80N3LLH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL80N3LLH6
Številka dela STL80N3LLH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 21A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55084 pcs Podatkovni list STL80N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.2 mOhm @ 10.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-11100-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 80A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)