STL35N75LF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL35N75LF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL35N75LF3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET
Podatkovni listi: STL35N75LF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL35N75LF3
Številka dela STL35N75LF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 212954 pcs Podatkovni list STL35N75LF3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Paket / primer 8-PowerVDFN
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 32A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)