STL35N15F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL35N15F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL35N15F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 150V 33A POWERFLAT56
Podatkovni listi: STL35N15F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL35N15F3
Številka dela STL35N15F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 150V 33A POWERFLAT56 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50596 pcs Podatkovni list STL35N15F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 3.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 80W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-11208-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1905pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 49.4nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 150V
natančen opis N-Channel 150V 33A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)