STL20NF06LAG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL20NF06LAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL20NF06LAG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET NCH 60V 20A POWERFLAT
Podatkovni listi: 1.STL20NF06LAG.pdf2.STL20NF06LAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL20NF06LAG
Številka dela STL20NF06LAG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET NCH 60V 20A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178767 pcs Podatkovni list 1.STL20NF06LAG.pdf2.STL20NF06LAG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 4.8W (Ta), 75W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 670pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22.5nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 20A (Tc) 4.8W (Ta), 75W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)