STL20N6F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL20N6F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL20N6F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 100A
Podatkovni listi: STL20N6F7.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL20N6F7
Številka dela STL20N6F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 100A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 70328 pcs Podatkovni list STL20N6F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3)
Serija STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.4 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 3W (Ta), 78W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-16117-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 100A (Tc) 3W (Ta), 78W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)