STL17N65M5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL17N65M5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL17N65M5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 1.8A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL17N65M5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL17N65M5
Številka dela STL17N65M5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 1.8A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53827 pcs Podatkovni list STL17N65M5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (8x8) HV
Serija MDmesh™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 374 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.8W (Ta), 70W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-15145-2
STL17N65M5-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 816pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 1.8A (Ta), 10A (Tc) 2.8W (Ta), 70W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (8x8) HV Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.8A (Ta), 10A (Tc)