STL16N1VH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL16N1VH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL16N1VH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 12V 16A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL16N1VH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL16N1VH5
Številka dela STL16N1VH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 12V 16A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51507 pcs Podatkovni list STL16N1VH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 500mV @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3)
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 8A, 4.5V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta), 50W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-11846-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2085pF @ 12V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 26.5nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 2.5V, 4.5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 12V
natančen opis N-Channel 12V 16A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)