STK30N2LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STK30N2LLH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STK30N2LLH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 30A POLARPAK
Podatkovni listi: STK30N2LLH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STK30N2LLH5
Številka dela STK30N2LLH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 25V 30A POLARPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55948 pcs Podatkovni list STK30N2LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PolarPak®
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.9 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 5.2W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PolarPak® Druga imena 497-10302-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2290pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V
natančen opis N-Channel 25V 30A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)