STK28N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STK28N3LLH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STK28N3LLH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 28A POLARPAK
Podatkovni listi: STK28N3LLH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STK28N3LLH5
Številka dela STK28N3LLH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 28A POLARPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62044 pcs Podatkovni list STK28N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PolarPak®
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 14A, 10V
Odmik moči (maks.) 5.2W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PolarPak® Druga imena 497-8901-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 28A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)