STI200N6F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI200N6F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STI200N6F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 120A I2PAK
Podatkovni listi: STI200N6F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STI200N6F3
Številka dela STI200N6F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 120A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25923 pcs Podatkovni list STI200N6F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 330W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6265pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 101nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 120A (Tc) 330W (Tc) Through Hole I2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)