STI17NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI17NF25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STI17NF25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 17A I2PAK
Podatkovni listi: STI17NF25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STI17NF25
Številka dela STI17NF25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 17A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70499 pcs Podatkovni list STI17NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 8.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.5nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 17A (Tc) 90W (Tc) Through Hole I2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)