STH80N10F7-2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH80N10F7-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH80N10F7-2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 80A H2PAK-2
Podatkovni listi: STH80N10F7-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STH80N10F7-2
Številka dela STH80N10F7-2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 80A H2PAK-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60886 pcs Podatkovni list STH80N10F7-2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2Pak-2
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.5 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 110W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-14980-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3100pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 80A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount H2Pak-2 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STH52N10LF3-2AG
STH52N10LF3-2AG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 100V 52A H2PAK-2