STH400N4F6-6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH400N4F6-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH400N4F6-6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 180A H2PAK-6
Podatkovni listi: STH400N4F6-6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STH400N4F6-6
Številka dela STH400N4F6-6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 180A H2PAK-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17076 pcs Podatkovni list STH400N4F6-6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2PAK-6
Serija DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.15 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Druga imena 497-14537-6
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 20500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 404nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H2PAK-6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)