STH240N75F3-6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH240N75F3-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH240N75F3-6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 180A H2PAK
Podatkovni listi: STH240N75F3-6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STH240N75F3-6
Številka dela STH240N75F3-6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 75V 180A H2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12164 pcs Podatkovni list STH240N75F3-6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2PAK-6
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 90A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Druga imena 497-11841-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 87nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H2PAK-6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STH245N75F3-6
STH245N75F3-6
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 75V 180A H2PAK-6