STH240N10F7-2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH240N10F7-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH240N10F7-2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-2
Podatkovni listi: STH240N10F7-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STH240N10F7-2
Številka dela STH240N10F7-2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16044 pcs Podatkovni list STH240N10F7-2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2Pak-2
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-15143-6
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 11550pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H2Pak-2 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)