STGW30NC60WD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30NC60WD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW30NC60WD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 60A 200W TO247
Podatkovni listi: STGW30NC60WD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW30NC60WD
Številka dela STGW30NC60WD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 60A 200W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23875 pcs Podatkovni list STGW30NC60WD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Test Condition 390V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 29.5ns/118ns
Preklop energije 305µJ (on), 181µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 40ns
Moč - maks 200W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-5204-5
STGW30NC60WD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 102nC natančen opis IGBT 600V 60A 200W Through Hole TO-247-3
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 150A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A