STGW30NC60W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30NC60W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW30NC60W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 60A 200W TO220
Podatkovni listi: STGW30NC60W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW30NC60W
Številka dela STGW30NC60W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 60A 200W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15635 pcs Podatkovni list STGW30NC60W.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Test Condition 390V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 29.5ns/118ns
Preklop energije 305µJ (on), 181µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija PowerMESH™ Moč - maks 200W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-5009-5 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 102nC
natančen opis IGBT 600V 60A 200W Through Hole TO-247-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 150A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A Številka osnovnega dela STG*30NC