STGW19NC60H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW19NC60H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW19NC60H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 42A 140W TO-247
Podatkovni listi: STGW19NC60H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW19NC60H
Številka dela STGW19NC60H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 42A 140W TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43205 pcs Podatkovni list STGW19NC60H.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 12A
Test Condition 390V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 25ns/97ns
Preklop energije 85µJ (on), 189µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija PowerMESH™ Moč - maks 140W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-10574-5 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 53nC
natančen opis IGBT 600V 42A 140W Through Hole TO-247-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 60A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 42A Številka osnovnega dela STG*19NC