STGW15S120DF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW15S120DF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW15S120DF3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 1200V 15A TO247
Podatkovni listi: STGW15S120DF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW15S120DF3
Številka dela STGW15S120DF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 1200V 15A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14007 pcs Podatkovni list STGW15S120DF3.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.05V @ 15V, 15A
Test Condition 600V, 15A, 22 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 23ns/140ns
Preklop energije 540µJ (on), 1.38mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 270ns
Moč - maks 259W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-15625-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 53nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247-3
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 60A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A