STGP30V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP30V60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP30V60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 60A 258W TO220AB
Podatkovni listi: STGP30V60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP30V60DF
Številka dela STGP30V60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 60A 258W TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32392 pcs Podatkovni list STGP30V60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 45ns/189ns
Preklop energije 383µJ (on), 233µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 53ns
Moč - maks 258W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-13762-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 163nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 60A 258W Through Hole TO-220
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A