STGP30NC60K
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP30NC60K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP30NC60K
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 60A 185W TO220AB
Podatkovni listi: STGP30NC60K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP30NC60K
Številka dela STGP30NC60K Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 60A 185W TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17767 pcs Podatkovni list STGP30NC60K.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Test Condition 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 29ns/120ns
Preklop energije 350µJ (on), 435µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija PowerMESH™ Moč - maks 185W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-7014-5 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 96nC
natančen opis IGBT 600V 60A 185W Through Hole TO-220AB Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 125A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A Številka osnovnega dela STG*30NC